ÇELİK VİLLA

Hayallerinizi Ertelemeyin

ÇGT Çelik olarak hayallerinizdeki eve ulaşmanın kolaylığını sağlıyoruz.

ÇELİK VİLLA

ÇELİK VİLLA

Çelik villalar inşa edilirken kullanılan çelik, betona göre daha homojen bir yapıya sahiptir. Beton yapılarda birçok farklı madde bulunurken, çelik bazlı yapılar tek bir madde içerdikleri için daha homojen bir şekilde üretilmiştir. Peki, bu ne tür bir avantaj sağlar? Homojen yapılar, depreme karşı daha dayanıklıdır. Bunun nedeni, bir maddenin direnç gösterme özelliğine dayanmaktadır. Heterojen bir yapı, her noktasında farklı bir direnç gösterir.

Çelik Malzemeleri ve Özellikleri

Membran, sürekli olarak suyla temas halinde olan yüzeylerin alt veya üst bölgelerine suyun geçişini engellemeye yardımcı olan bir tür izolasyon malzemesidir. Bilindiği gibi, çelik blok, tel veya beton gibi malzemelerin uzun yıllar boyunca dayanıklı olmaları gerekmektedir. Membran, bu tür malzemelerin korunmasında önemli bir rol oynar. Kutu profiller, içi boş kare veya dikdörtgen şekillerde çeşitli örgülerde ve et kalınlıklarında üretilen hafif çeliklerdir. Cephe kaplamaları, ıslak hacimler, asma tavanlar, alçıpan duvarlar, dekorasyon imalatları, çelik konstrüksiyonlar ve farklı inşaat projelerinde sıkça kullanılırlar. Doğrudan yapı dışından gelen dış etkenleri koruyan bir malzemedir. Diş cephe kaplamasının temel işlevi, ısı yalıtımını artırmak ve estetik görünüm sağlamaktır.

Projelerimiz

İletişim Formu

Hizmetlerimiz ile ilgili teklif almak için iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için iletişim formunu veya WhatsApp hattımızı kullanıp. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

+90 535 464 92 41

İletişim Formu

Hayallerinizi İnşa Ediyoruz.